• Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  Online Full Hd Film İzleme sitesi. En yeni ve güncel, yerli-yabancı Film Seyretmek için sitemizi ziyaret ederek kesintisiz Film İzleyebilirsiniz.

  Çıplak Tatil Film izle Türkçe DublajTürkçe Dublaj
  IMDb

  +18 Erotik bir film olan Çıplak Tatil filmini izlemek isteyenler sitemizden Türkçe Dublajlı ve tek parça hd olarak sansürsüz seyredebilirsiniz. Çıplak Tatil izle filminin konusu; Sophie ile Oliver,Paris’te fırıncı olarak çalışan genç, evli bir çifttirler. Bir gün damdan düşercesine yazlık bir ev almaya karar verirler. Gazetede gördükleri ilanda Fransız Riviera’sındaki bir adada istedikleri gibi bir ev bulmuşlardır. Aslında bu onların uzun zamandır hayalini kurdukları bir şeydir ama ilk kez istedikleri gibi bir fırsatla karşılaşırlar. Oliver hiç soruşturmadan evi direkt olarak satın alır. Sophie bu durumdan biraz huzursuz olur. Elbette ki kadın sezgisi yanılmaz. Evi satın alırken kendilerine söylenmeyen bir gerçek vadır. Evin bulunduğu ada bir çıplaklar adasıdır. Yönetmen, Çıplak Tatil filmi izleyenlerin daha gerçekçi olmasını istediği için oyuncularının film çekimleri sırasında, mümkün mertebe doğal davranabilmeleri için soyunmalarını bile istemiştir. Çıplak Tatil Türkçe Dublaj izle filminin yönetmenliğini ise Franck Landron yapmıştır. Filmin başrollerinde ise Barbara Schulz, Alexandre Brasseur ve Zoé Landron yer almıştır. Çıplak Tatil Film izleyenlerden IMDB’de 5.7 sinemalardan ise 5.8 puan almıştır.

  +18 filmler ve erotik filmler arasında olan Çıplak Tatil Full Hd izle filminde yönetmenin asıl derdinin geleneksel tabuları, cinselliğe dair önyargıları sarsmak olduğu düşünüldüğünde, yeterince cesur olmadığı ve kolaya kaçtığı bir gerçek. Türkçe dublaj filmler olan Çıplak Tatil Tek Parça izle filminde, Sophie’nin ayrımcılığa maruz kaldığı, adeta bir cüzamlıymış gibi rahatsız edici bakışlar altında ezildiği dramatik kırılma anlarında komedi unsurunu ateşlemeyi seçen yönetmenin, “marjinal” toplumların “radikal” değerlerini eleştirmekde Sloganlar adlı başyapıtında olduğu kadar cesaretli olmadığını itiraf etmek gerekir. Barbara Schulz’un ve yer yer Brasseur’un performanslarıyla göz dolduran Çıplak Tatil Sansürsüz izle; egzotik, bohem bir ada hayatının traji-komik panoramasını gözler önüne seren, toplumların sert değer yargılarını eleştiren, tabularını sorgulayan, “maymunlar cehennemi deneyi”‘nin sonuçlarını anımsatan, ve insanlara adeta bir ayna tutan, özellikle de ilk yarısında izleyicisini kahkahalara boğan hınzır bir komedi. En büyük eksiği ise; seyirci daha fazla gülebilsin diye -ki daha fazla ne kadar güleceği tartışılır- orijinal ismini bile almasına sebep olan amaçlarından son derece sapmış olması. Çünkü; fikrim odur ki, Woody Allen’ın “gelenekler, sürekliliğin ilüzyonudur” aforizmasından uzaklaşan bir toplumsal tabu eleştirisinin ciddiyeti her zaman sorgulanır, hatta sorgulanmalıdır… erotik film izle, +18 film izle, film izle, film seyret, full hd film izle, Çıplak Tatil filmi seyret, Çıplak Tatil filmi türkçe dublajlı, Les textiles izle, Les textiles filmi izle, Les textiles türkçe dublaj izle, Çıplak Tatil filmi 2004 izle. filmifull izled.com Çıplak Tatil seyretmek isteyenlere keyifli seyirler ve sıcak dolu dakikalar diler..

  Yönetmen ve Oyuncular

  • Oyuncu Alexandre Brasseur
  • Oyuncu Barbara Schulz
  • Oyuncu Zoé Landron
  • Yönetmen Franck Landron

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Çıplak Tatil Film izle Türkçe Dublaj