• Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  Online Full Hd Film İzleme sitesi. En yeni ve güncel, yerli-yabancı Film Seyretmek için sitemizi ziyaret ederek kesintisiz Film İzleyebilirsiniz.

  Compulsion 2018 Erofik Film İzle +18Türkçe Altyazılı
  IMDb

  2018 Erotik filmleri arasında olan Compulsion 2016-2018 yapımı Filmi sitemizden Türkçe altyazılı ve 1080p full hd kalitesinde sansürsüz İzleyebilirsiniz. Sadie izle ve Compulsion izle filminin konusu; Oldukça tutkulu ve değişik fantazilere ilgi duyan Sadie, erotik romanlar yazan bir kadındır. Bir gün kitabının tanıtımını yaparken eski erkek arkadaşının onu izlediğini görür. Neye uğradığını şaşıran Sadie karmaşık duydular içerisinde konuşmasını sonlandırarak eski sevgilisinin yanına gider ve sıradışı bir teklif alır. Gizemli bir köşke davet edilen Sadie, reddetmesine rağmen içten içe gitmek için can atar. Daha sonra sevgilisiyle başbaşa kaldıktan sonra kavga etmeye başlarlar ve evi terkeder. Dürtülerine bir türlü hakim olamayan Sadie eski sevgilisini arayarak onunla buluşur. Tuhaf bir mekana gidip orada eski sevgilisinin bir kadın arkadışıyla tanışır ve Sadie o kadının gelmesi şartıyla köşke geleceğini söyler. 3’ü birlikte köşke gider ve ardından birbirinden kışkırtıcı, gizemli ve tuhaf olaylar silsilesi gelişmeye başlar. Korku, gerilim, gizem, fantastik, erotik ve dram türündeki Compulsion 2018 izle filminin yönetmenliğini Craig Goodwill yapmıştır. Filmin başrollerinde ise Analeigh Tipton, Marta Gastini ve Jakob Cedergren yer almıştır. Oldukça sıradışı bir film olan Compulsion filmi izleyecekler için +18 filmler kategorisinde yer almaktadır. Compulsion 2018 filmi içerisinde lezbiyen ilişkiler, kadın çıplaklığı, cinsel sahneler ve kanlı sahneler sebebiyle yasaklı filmler kategorisinde de yer almaktadır.

  Erotik filmler, Lgbt filmler ve +18 filmler arasında olan Compulsion 2016 filmi, aynı zamanda 2018 filmleri kategorisinde de yer almaktadır. Bazı yerlerde 2016 filmi olarak gözüksede bazı platformlarda ise 2018 olarak gözükmektedir. Compulsion Türkçe altyazılı izle filmi konu olarak ‘Gözü Tamamen Kapalı (Eyes Wide Shut)’ filmine oldukça benzemektedir. Sıradışı sahnelerin olduğu filmde bilinçaltına işleyen ilginç mesajlarda vermektedir. Film İzleme sitemizden güncel olarak yayınladığımız korku filmleri arasında olan Compulion Full Hd izle filmi, İngiltere, Kanada ve İtalya ortak yapımı bir filmdir. Compulsion izle, Compulsion  seyret, Compulsion filmi izle, Compulsion full hd izle, Compulsion 2018 izle, Compulsion 2016 izle, erotik film izle, lgbt filmi izle, +18 film izle, lezbiyen filmi izle. Özellikle lezbiyen filmleri sevenlerin oldukça içini ısıtacak bir yapım.

  Korku filmleri ve Film izle sitesi olan cinfilmleri2.com’dan alınarak eklenmiştir. Compulsion Filmi orjinal linkinden izlemek için; https://www.cinfilmleri2.com/compulsion-filmi-izle/

  Yönetmen ve Oyuncular

  • Oyuncu Analeigh Tipton
  • Oyuncu Jakob Cedergren
  • Oyuncu Marta Gastini
  • Yönetmen Craig Goodwill

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

  Compulsion 2018 Erofik Film İzle +18