• Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  Online Full Hd Film İzleme sitesi. En yeni ve güncel, yerli-yabancı Film Seyretmek için sitemizi ziyaret ederek kesintisiz Film İzleyebilirsiniz.

  Fahrenheit 451 (2018) Türkçe Dublaj izleTürkçe Dublaj
  IMDb

  Fahrenheit 451 2018 Filmi izleyecekler sitemizden Türkçe Dublajlı ve 1080p full hd kalitesinde bulabilirler. Fahrenheit 451 izle filminin konusu ise; Geleceğin Amerika’sında, itfaiyecilerin görevinin söndürmek olmadığı, kitapları yakmak olduğu bir zaman dilimi… Guy Montag da o itfaiyecilerden birisiydi. İşini hiç sorgulamadan, severek yapan Guy Montag bir gün yolda Clairese adında 17 yaşındaki bir kızla tanışır. Clarisse’le olan sohbetinden sonra artık Guy sorgulamaya başlamıştır. İşini, karısı Mildred’i ve patronu Beatty’i. Kitapları neden yakıyorlardı? İnsanların birbiriyle konuşup sohbet etmesi, bir şeylerle meşgul olması neden yasaktı? Fahrenheit 451 Türkçe Dublaj izle filminde, bu sohbeti izleyen birkaç gün içerisinde Guy, sıradan bir şekilde işine gitmeye devam etti ama kafasında hep aynı soru vardı. Düşüncelerini kurcalayan bu soru onu daha da ileriye götürdü ve yaktıkları evlerden kitaplar çaldı, evde gizlice okumaya başladı. İtfaiye ofisinde alarmın çaldığı bir gün, kitap bulunduran bir evi yakmak için gittiklerinde, kitapların sahibi kadın onlarsız yaşamak yerine onlarla ölmeyi tercih etmişti. Guy için artık sorusu daha çok önem kazanıyordu; kitaplar için ölünebiliyorsa, en başından beri yaptığı iş yanlış mıydı? Fahrenheit 451 2018 filmi izle ve Fahrenheit 451 2018 filmi seyret, 1966 yılında beyazperdeye uyarlanan Ray Bradbury’nin kült romanının yeni uyarlaması Fahrenheit 451 2018 filmi, bir distopya filmi. Sağlam kadrosuyla ön plana çıkıyor.. Fahrenheit 451 tek parça izle filminin yönetmenliğini Ramin Bahrani yapmıtır. Fahrenheit 451 full hd izle filminin başrollerinde ise Michael B. Jordan, Aaron Davis ve Cindy Katz yer almıştır.

  Fahrenheit 451 2018 izle filmiyle ilgili bir film eleştirmenin yorumu; kitabının tadı hala damağımda iken filminin çıkacağını öğrendiğimde aşırı sevinmiştim eski yapım bir uyarlama vardı yalnız yeni uyarlamada gerek kadrodan olsun gerekse günümüz teknolojisi olsun yeni bir yorumlanmasının olması gerektiğini düşünüyordum. Fahrenheit 451 2018 seyret filme gelecek olursak günümüzle olan bağlantının çok iyi olduğunu söyleyebilirim senaryo kısmı bu yönden iyi olmuş. Tüm bunların yanı sıra Fahrenheit 451 1080p izle filmde bir motivasyon eksikliği var. Her şey çok güzel ilerliyor ama bazı olaylar ve duygular seyirciye geçemiyor maalesef. Micheal Shannon’u beğenmeme rağmen michel B.jordan için aynısını söyleyemem eksik birşeyşer kalmış sanki. Black panterdeki adanmışlığı burada hissedemedim orada da bence eksiklikler vardı ama burda o nu hissemedim. yan karakterler üstünde düşünülecek kadar ön planda değildiler.
  Kitapta yer alan biyonik tazıyı ne kadar görmek istesem ve teknolojik gelişmeler buna elverişli olsa da görememek kötü oldu. kitabın bazı olay örgülerini yeniden yorumlamaları güzel yalnız seyirciye tam olarak geçemeyen bir film. Fahrenheit 451 2018 filminde bütün bunların yanısıra gerçekten ama gerçekten izlenmesi gereken bir yapım çok beğenmememin sebebi bu tarz bir filmin çokiyi olmasını istememden geçiyor zira kitap okuma konusu üzerine bir başyapıt olan kitabın kitap üzerine başyapıt olan filmini izlemek isterdim neyse bütün bunlara rağmen izlenebilir hatta izlenmeli. Film izle, Film seyret, full hd film izle, drama filmi izle, bilim kurgu filmi izle, filmifullizled.com olarak filmi izleyeceklere keyifli seyirler dileriz.

  Yönetmen ve Oyuncular

  • Oyuncu Aaron Davis
  • Oyuncu Cindy Katz
  • Oyuncu Michael B. Jordan
  • Yönetmen Ramin Bahrani

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Fahrenheit 451 (2018) Türkçe Dublaj izle