• Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  Online Full Hd Film İzleme sitesi. En yeni ve güncel, yerli-yabancı Film Seyretmek için sitemizi ziyaret ederek kesintisiz Film İzleyebilirsiniz.

  Filmlerde Takılma veya Donma;
  Yüklenen Filmler Video paylaşım sitelerin de olduğu için filmin donması, takılması veya ağır ilerlemesi sunucu kaynaklı bir sorundur. Yani kısacası siteyle filmin donmasının, takılmasının hiç bir alakası yoktur, sonuçta bütün filmleri VK üzerinden izlemektesiniz. Böyle bir sorun olursa F5 ile tekrar başlatmak ve bilgisayarınızda başka bir işlem yapmamanız olmalıdır.
  Sitedeki Hiç bir video açılmıyor neden?
  Internet Download Manager ( IDM ) kullanıyorsanız videolar çalışmayabilir. Lütfen IDM yi kapatıp izlemeyi deneyin.
  Video Player Gözükmüyor veya bütün filmlerde siyah ekran var veya hiç bir şey yok 🙂
  İlk önce flash playerınızın güncel olduğundan emin olun. Eğer güncel ise ve daha önce bu siteden sorunsuz bir şekilde film izlediyseniz yapacağınız tek şey internet geçmişini yani eskiden girdiğiniz tüm siteleri silmek, muhtemelen sorun düzelecektir eğer video player güncel ise.
  Açılmayan Filmler;
  Şuan için Film lerin %95 çalışmaktadır. Fakat gözden kaçırdığım yada kontrol ettikten sonra silinmiş filmler olabilir, silinmiş olan filmlere en kısa sürede müdahale ederim. Böyle bir durumda yorum atarak filmi düzeltebilirmisiniz diye yorum bırakabilirsiniz( kimsenin yorumunu göz ardı etmem)..
  Filmler deki seçenekler;
  Sitede bulunan, özellikle son 1 yıldır farklı seçeneklerde alternatifler sunuyorum sizlere. Şuan sitede son 2 aydır, 3 farklı seçenecekten size uygun olan player ile filmleri izleyebilirsiniz. Film silinmiş olabilir diğer seçenecekler den rahatlıkla yarım kalan yada izlemeyediğiniz filmi izleyebilirisiniz. ( Lütfen VK dan silinen filmleri, tekrar VK olarak yüklememi istemeyiniz. )
  Yarıda Kesilen veya Hemen Dolan Videolar;
  Filmleri kendi sunucumuza yüklemediğimiz için oluşan sorunlar bizimle ilgili değildir.. Fakat bazı videolarda yarıda kesilme veya hemen dolma olabilir.Böyle bir sorun olursa ilk yapacağınız şey sayfayı F5 tuşu ile tekrar yenileyip baştan açmak olmalı. Yine olmuyor ise internet geçmişini silip tekrar yenilemeniz veya başka tarayıcı denemeniz olmalıdır. Tavsiye ettiğim tarayıcılar Mozilla Firefox veya Chrome tarayıcılarıdır.