• Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  Online Full Hd Film İzleme sitesi. En yeni ve güncel, yerli-yabancı Film Seyretmek için sitemizi ziyaret ederek kesintisiz Film İzleyebilirsiniz.

  Telif Uyarıları @Gmail, @Hotmail, @Outlook VB. Gibi Maillerden Geldiğinde Ciddiye Alınmaz.

  Web Adresimiz “5651” sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Gerekli yasal belgelerle iletişim adresimize ulaşmanız halinde söz konusu içerik en kısa sürede kaldırılacaktır.

  REKLAM İÇİN;

  Bizimle irtibata geçmek ve reklam konusunda iletişime geçmek için lütfen [email protected] mail adresini kullanınız. En geç 24 saat içerisinde tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır.

  HUKUKSAL OLARAK ; 

  1-)Bu Sitedeki Tüm Videolar; video.google.com,video.yahoo.com,vk.com gibi büyük video sitelerinden alınmaktadır.
  2-)Sunucumuzda Kesinlikle Video/Film Barındırılmamaktadır.
  3-)Sitemizdeki her türlü içeriği kullanmak,kullanıcının iradesinde olup,zorunlu değildir.
  4-)Sitemizde;Türkiye Cumhuriyeti Devletini küçümseyecek,aşağılayacak ve toprak bütünlüğümüzü bölmeye yönelik olan herhangi bir materyal bulunmamaktadır.
  5-)Sitemiz her yaş grubuna hitâben kurulmuş olup,içeriğimizde Adult(Pornografik),Warez ve Türk Cezâ Kanununa aykırı içerikler bulunmamaktadır.
  6-)Sitemizde Filmlere yapılan yorumların sorumlusu,yorumu yapan kişilerdir.Bu nedenle sitemiz sorumlu tutulamaz.Zaten uygunsuz yorum görüldüğü taktirde,Site yöneticilerince derhâl silinecektir…

  • 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. İlgili yasaya göre sitemiz paylaşımların yönetim tarafından kontrol edilme yükümlülüğü yoktur. Sitemizde ki içerikler telif hakkı sahiplerine yardımcı olabilmek adına Uyar/Kaldır sistemi prensip edinmiştir. Gerekli bilgileri aşağıdaki adresten bulabilirler.
  • Türk Ceza Kanununun 5846 Sayılı Fikir ve Sanar Eserleri Kanunu Ek Madde 4 gereğince bildirim tarihinden itibaren 3 Gün İçerisinde içerik sitemizden tamamen silinecektir. İlgili Kanun ve Bilgilendirme
  • Telif Hakkını ihlal edildiğini düşündüğünüz ve bunu belge ile gösteren konu yada konular var ise bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  • Buradan Bizimle İletişime Geçebilirsiniz: [email protected]

  English translation:

  All the videos that are involved in our website are added] from general video websites like vk.com, mail.ru, etc. For productions whose copyright belongs to you, as long as you make a notice to [email protected] email address, relevant production will be removed in 3 workday from our website.

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

  2 yorum "İletişim"

  1. Hüseyin Hökerek 23 Ağustos 2016 22:04

   merhabalar sitenizden link satışınız varmı varsa 3 aylık fiyatı ile bize donuş yaparsanız memnun oluruz.

   skype: hhokerek
   mail: [email protected]

  2. murat 4 Haziran 2017 13:23

   alien filmi eski ailen filminden farklı sanırım bu filmi hiç izlemedim umarım vakit kaybı olmaz bir deneyelim bakalım