• Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  Online Full Hd Film İzleme sitesi. En yeni ve güncel, yerli-yabancı Film Seyretmek için sitemizi ziyaret ederek kesintisiz Film İzleyebilirsiniz.

  Mahrem Şeyler Filmi izle Türkçe Dublaj (Bisex Film)Türkçe Dublaj
  IMDb

  Secret Things – Mahrem Şeyler 2002 yapımı lezbiyen bisex hikayesinin anlatıldığı Filmi, sitemizden Türkçe dublajlı olarak full hd izleyebilirsiniz. Secret Things izle ve Mahrem Şeyler izle filminin konusu; Nathalie ve Sandrine iki iyi dosttur. Biri striptiz kulübünde çalışmakta biri ise barmenlik yapmaktadır. Kızlardan biri erkeklerden hiç hoşlanmaz. Diğeri ise ihtiyacı olduğunda onlarla birlikte olur. Bu iki kadın sürekli çalışmakta fakat en ufak bir ilerleme kaydedemezler. Sonunda bir karar verirler. Dişiliklerini kullanacaklardır. Bu sayede herkese istediklerini yaptırabileceklerdir. 2002 yapımı olan film Cannes’ten ödülle dönmüştür. Mahrem Şeyler Filmi izle, erotizmin sert bir toplum eleştirisi ile birleştiği, Cannes film festivalinde eleştirmenlerden özel ödül alan, seyircinin estetik ve entellektüel beklentilerini sonuna kadar karşılayan, baştan çıkarıcı bir film. Mahrem Şeyler Türkçe dublaj izle filminde, Paris’in göbeğinde yaşayan strip-teaseci Nathalie ve barmen Sandrine, sadece erkeklere yaşam hakkı tanıyana modern hayatın acımasızlığı ile yüzyüzedirler. Sürekli kaybeden taraf olmaktan sıkılan iki kadın para, güç ve kariyer sahibi olmak için birbirlerine destek olmaya karar verirler. Hedefleri doğrultusunda doğru ya da yanlış dinlemen herşeyi yapmaya hazır olan iki kadının arasında önüne geçilmez bir cinsel çekim oluşur. Cinselliklerinin sınırlarını test eden ikili bu düzen içinde hayatta kalmak için ellerindeki silahı, seksi kullanmaya karar verirler. Erkeklerin iktidarı elinde tuttukları düzende Sandrine ve Nathalie dişiliklerini kullanarak hayal edemiyecekleri kadar yukarıya çıkarlar.

  Jean-Claude Brisseau yazıp yönettiği Secret Thing Türkçe dublaj izle filminin başrollerinde ise Coralie Revel, Sabrina Seyvecou, Roger Miremont gibi isimler yer almıştır. +18 filmi izle ve erotik filmi izle seyircilerinin keyif alacağı ve ateşli dakikalar yaşıyacağı film, dram, fantastik, gizem, romantik ve suç türlerinide içinde barındırmaktadır. özellikle lezbiyen filmleri izlemeyi sevenler için baştan çıkarıcı bir yapım olan Mahrem Şeyler full hd izle filmi, sitemiz filmifullizled.com’da tek part olarak yayınlanmıştır. Tüm film izle seyircilerine sıcak, ateşli ve keyifli seyirler dileriz.

  Yönetmen ve Oyuncular

  • Oyuncu Coralie Revel
  • Oyuncu Roger Miremont
  • Oyuncu Sabrina Seyvecou
  • Yönetmen Jean-Claude Brisseau

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

  Mahrem Şeyler Filmi izle Türkçe Dublaj (Bisex Film)