• Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  Online Full Hd Film İzleme sitesi. En yeni ve güncel, yerli-yabancı Film Seyretmek için sitemizi ziyaret ederek kesintisiz Film İzleyebilirsiniz.

  Netflix Haunted 1. Sezon izle (2018) HDTürkçe Altyazılı
  IMDb

  Netflix yapımı Haunted 2018 dizisini izlemek isteyenler sitemizde, full hd görüntü kalitesinde ve Türkçe altyazılı olarak bulabilirsiniz. Netflix Haunted 1. Sezon izle dizisinin konusu ise;

  Haunted 1. sezon 1. bölüm konusu; “Beyazler İçindeki Kadın” Bir çocuk ailesiyle birlikte yeni bir başlangıç için yeni bir eve taşınırlar. Normal gözüken bu evde, çocuk dolabında havada duran bir hayaleti sık sık göremeye başlar..

  Haunted 1. sezon 2. bölüm konusu; “Mezbaha” İki zavallı kardeşin yaşadığı korku dolu olaylar anlatılmaktadır. Sadis babalarının ağza bile alınmayacak şeyler yaptığı gerçek bir korku evinde, korku içinde ve yapayalnız büyürler.

  Haunted 1. sezon 3. bölüm konusu; “Karanlıktaki İblis” Büyükannesinin bodrumunda kötü bir ruhun yaşadığına emin olan genç, bir süre geçtikten sonra bu bodrumda sapkın bir aile ferdinin bir zamanlar doğaüstü karanlık olaylarla ilgilendiğini öğrenir.

  Haunted 1. sezon 4. bölüm konusu; “Kuyunun Çocukları” Bodrumdaki yıkık dökük eski bir kuyu; bir çocuğu, aşağı gelip onlarla oynamasını isteyen üç ölü çocuğun ruhuna bağlar.

  Haunted 1. sezon 5. bölüm konusu; “Uzaylı Virüs” Dünya dışı varlıklarla karşılaşmalar ve rahatsız edici tıbbi işlemlere dair canlı anılar, genç bir kadını hayatının geri kalanı boyunca rahat bırakmaz.

  Haunted 1. sezon 6. bölüm konusu; “Çalınan Mezar Taşı” Vefat eden sevgilisinin mezar taşını saklayan genç kız, hayatının aşkıyla tanışıp evlenir. Bir zamanlar onu sevip koruyan gencin ruhu ise onu kimseyle paylaşmak istemez.

  İnsanların geçmişte başlarından geçen korkunç ve ürpertici öyküleri arkadaşları ve aileleriyle paylaşmasını gözler önüne seren Haunted 2018 netflix korku dizisi, bu hikâyeyi tüyler ürpertici canlandırmalarla ele alıyor. Haunted 1. Sezon izle dizisinde şeytan çıkarma, lanetli ev, paranormal ve doğaüstü olaylara kadar birçok korkutucu olay mercek altına alınıyor. Haunted Korku Dizisinin, ürpertici olayları canlandırma yoluyla dizi izleyicisine aktarması yönünden sıradan bir korku belgeseli dizi formatından ayrıldığını söylemek mümkün. Korku dizileri nin yer aldığı cinfilmleri1.com’dan alınmıştır. Netflix Haunted 1. sezon izle orjinal sansürsüz linki; https://www.cinfilmleri2.com/haunted-1-sezon-izle-2018/

 • Yapım yılı:
 • Ülke:
 • Tür: Haunted
 • İzlenme: 3.430 views
 • Yorum: Yorum yapılmamış
 • Diğer adı: Haunted
 • Ekleyen:
 • Etiket: , , ,
 • Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

  Netflix Haunted 1. Sezon izle (2018) HD